Hakkımızda

1993′ den beri nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde nakliyat sektöründe profesyonel anlamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu zamana kadar hiç durmadan kendini çeşitli alanlarda geliştirmiş ve müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına daha çok karşılık vermek için çalışmıştır.
Zamanla daha fazla alanda hizmet vermeye bu konularda yeterli bilgi, birikim, tecrübeye ulaşmış ve her geçen gün becerilerine bir yenisini katmak için çalışmıştır. Bünyesinde ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT, ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT, EVDEN EVE NAKLİYAT, OFİS TAŞIMA, MOBİLYA MONTAJI VE KURULUMU, PAKETLEME, DEPOLAMA, FUAR TAŞIMA, ASANSÖRLÜ TAŞIMA,TEKSTİL TAŞIMA, BANKA VE ATM TAŞIMA, ANTİKA TAŞIMA gibi birçok hizmeti barındıran firmamız siz değerli müşterilerimize profesyonel kadrosu ile temiz ve güvenli hizmetler sunmaktadır.
Firmamız geniş hizmet yelpazesi, güler yüzlü çalışanları ile kaliteden ödün vermeden sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendini geliştirmektedir.
Firmamız standartlar üzerinde müşterilerine kaliteli hizmet sunarak teslimatlarımızı en hızlı şekilde teslim adresine ulaştırırken ürün güvenliğine dikkat ederek sizleri mağdur etmemek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Araç çeşitleri, taşıma ekibi, ürün güvenlik garantisi ile ihtiyacınıza yönelik uygun fiyata müşteri memnuniyeti sunmaktayız.
Vizyonu doğrultusunda kaliteden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Daha detaylı bilgi için bizlere telefon numaralarımızdan veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.